Polish English French German Russian Spanish

 

W przypadku zabiegów z wykorzystaniem laserów, przekazywaniem energii cieplnej (epilacja laserowa, fotoepilacja) aparat Cryo 6 Derma Cooler  zapewnia komfort nieporównywalny ze zwykłymi urządzeniami do nadmuchu chłodnym powietrzem.

Zaawansowana technologia - Cryo-6 to nowoczesny aparat do terapii nadmuchem zimnego powietrza kategorii fizjoterapii do krioterapii miejscowej.

Najlepszy - parametry sprzętu stworzonego na potrzeby fizjoterapii, są najefektywniejsze dla zabiegów z użyciem laserów ablacyjnych czy frakcyjnych, przy których ochłodzenie tkanek ma istotny wpływ na komfort czy odczucie bólu przez pacjenta.

Bezpieczny - aparat posiada regulowaną prędkość przepływu wydmuchiwanego powietrza w skali 9-stopniowej, a więc istnieje możliwość pełnej kontroli ilości ciepła odbieranego z powierzchni ciała pacjenta. Urządzenie charakteryzuje się brakiem nadmiernej produkcji zimna, co praktycznie wyklucza możliwość wystąpienia odmrożeń.

 

Informacje o laserze

 

Nagroda Prix de Beauté dla lasera Vectus

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nagrodzie Prix de Beauté 2013 jaką zdobył laser diodowy Vectus™ Palomar. Statuetka przyznana została przez czytelniczki magazynu Cosmopolitan w kategorii "Odkrycie Roku". Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce.

 

Zobacz porównanie Vectus Palomar vs inne urzadzenie

 

 


Nowości Kliniki

Leczenie powikłań po zabiegach usuwania włosów


Specjalizujemy się także w leczeniu powikłań po zabiegach laserowych w obrębie skóry, w celu ustalenia terminu wizyty kontakt z dr Kuczynskim pod numerem 600263705

http://medycyna-estetyczna.pl http://sklep.medycyna-estetyczna.pl http://www.laserowaepilacja.pl https://cosmelan.edu.pl http://www.ulthera.com.pl http://coolsculpting.pl http://www.kosmetologia.edu.pl http://www.kosmeceutyki.kosmetologia.edu.pl